top of page

Nagrody, wyróżnienia i nominacje dla Centrum Medycyny Naturalnej BERTA ROGUS

ORLY_Medycyny_2.png

 

                                    - laureat

 

Orły Medycyny są prestiżową nagrodą, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze placówki. W tym konkursie kapitułą oceniająca są pacjenci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Do grona Orłów mogą kwalifikowane są placówki  o najwyższych ocenach.

logo_nav_Medycyna.png

                                            - laureat


Celem  plebiscytu  jest  promocja  osób  oraz  podmiotów  wykonujących  działalność leczniczą,  które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług m.in. vega test, hydrokolonoterapia, biorezonas, detoks, świecowanie, i inne, ich dostępność oraz jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.  Tegoroczną  edycję  konkursu SUPERMEDICUS  patronami  honorowymi  objęli:  Polskie Towarzystwo  Lekarskie, Federacja  Polskich  Towarzystw  Medycznych,  Polskie  Towarzystwo Hematologów  i  Transfuzjologów,  Polskie  Towarzystwo  Dermatologiczne,  Naczelna  Rada  Pielęgniarek i Położnych oraz Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

 

                                                      - nominacja

 

Celem konkursu jest promocja tych podmiotów wykonujących działalność leczniczą i firm działających na rynku medycznym, farmaceutycznym i kosmetycznym, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów.

                                                                  - nominacja

 

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2015 realizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego idea spotkała się z poparciem Kancelarii Prezydenta RP.

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – nagroda rangi krajowej oraz regionalne tytuły, które zdobędą najlepsze firmy w swoich dziedzinach działalności, mają na celu docenić oraz upowszechniać te firmy i instytucje, które mogą być inspiracją i wzorem dla innych. Przyznane nagrody i wyróżnienia mają na celu promowanie najlepszych, pokazują jakość i solidność polskiego Przedsiębiorcy i przyczyniają się do dalszego ich rozwoju.

bottom of page