top of page
Porady homeopatyczne on-line

Aby uzyskać konsultację homeopatyczną najpierw musimy uzyskać sporo informacji nie tylko na temat twojej choroby, ale także na temat twojego ogólnego stanu zdrowia, wszelkich dolegliwości, sposobu odżywiania, cech charakteru, stanu emocjonalnego, itd. Niektóre z tych pytań (zwłaszcza gdy jest to pierwszy kontakt z homeopatią, mogą wydać ci się dziwne - ale mają duże znaczenie w doborze leków homeopatycznych. W tym celu wypełnisz specjalny formularz, w którym poprosimy cię o szczegółowe odpowiedzi na pytania.

Jak otrzymać poradę homeopatyczną on-line?

Krok 1. Wybór rodzaju porady.

Możesz wybrać dwa rodzaje konsultacji: ekspresową i standardową. Poradę ekspresową realizujemy w ciągu 8 godzin. Konsultacja standardowa to czas do 48 godzin.  Wyboru dokujesz wybierając rodzaj konsultacji w naszym sklepie internetowym i dokonując opłaty. Konsultacja ekspresowa to koszt 350 zł, standardowa 200 zł.

Krok 2. Wypełnienie formularza informacyjnego.

Po zakupie wyślemy Ci formularz z pytaniami. Należy go wypełnić i przesłać  na adres e-mail:  kontakt@med-bertarogus.pl. Jeśli będzie potrzeba uzupełnienia pewnych informacji zadzwonimy do ciebie z pytaniami.

Krok 3. Otrzymanie informacji o sposobie prowadzenia terapii.

Na adres e-mail prześlemy ci informację o wybranych lekach homeopatycznych i sposobie ich dawkowania. Bardzo często w informacji tej dodajemy także wskazania do zastosowania suplementacji oraz wskazania dietetyczne. Leki wykupujesz samodzielnie w aptece. 

Krok 4. Przebieg terapii.

Terapia homeopatyczna to proces, który trwa pewien czas. W prostszych przypadkach efekty są szybkie i widoczne w ciągu kilku dni, a nawet godzin, natomiast w chorobach przewlekłych i terapiach izopatycznych okres terapii może być znacznie dłuższy i rozciągać się na miesiące. W okresie zaplanowanej terapii  (często jest to okres 30 dni) realizujemy ustaloną strategię. Czasami w tym okresie niezbędna może się okazać np. zmiana potencji leku lub sposób jego podawania.  Kontakt i bieżące konsultacje w okresie miesiąca są bezpłatne. 

 

homeo.jpeg
bottom of page