top of page
Witamy państwa w naszej klinice 
1b_edited_edited.png

Nasza klinika zrodziła się z potrzeby, która potem zmieniła się w pasję.  Wiele lat temu, kiedy medycyna akademicka zwiodła i nie dawała szansy na wyleczenie, zdecydowaliśmy się na terapię naturalną.  Pomogły nam wtedy pijawki lekarskie. Oddaliły najgorsze zagrożenie i pomogły w powrocie do zdrowia.

To zmieniło  wszystko...

Dziś jesteśmy jednym z największych w kraju profesjonalnych ośrodków medycyny naturalnej z szeroką ofertą zabiegów w różnych dziedzinach terapeutycznych. Wykonujemy popularne zabiegi hydrokolonoterapii, hirudoterapii, badania diagnostyczne (VEGA TEST), zabiegi biorezonansu, larwoterapii, terapie homeopatyczne, świecowania uszu, zabiegi akupunktury i wiele innych.

Wśród nas są pasjonaci medycyny naturalnej i ekologii oraz zdrowego stylu życia.

Wieloletnie doświadczenie terapeutyczne oraz współpraca z lekarzami, pozwoliły nam na stworzenie autorskiego, spójnego systemu diagnozy i terapii w różnych jednostkach chorobowych.

 

Od lat obserwujemy, że medycyna naturalna zdobywa coraz większą popularność, głównie dzięki swojej prostocie i niekwestionowanej skuteczności.

 

Specjalizujemy się terapii przewlekłych (chronicznych) problemów zdrowotnych nie poddających się leczeniu farmakologicznemu oraz kompleksowych terapiach oczyszczających. 

Traktujemy człowieka w sposób holistyczny - jako całość niezwykle skomplikowanego systemu. Natura zaprogramowała człowieka do zdrowia dając mu wspaniały system odporności i ogromne możliwości regeneracji, mechanizmy angiogenezy, niezawodne instrukcje zawarte w DNA oraz niesamowitą moc współżyjącego z nami mikrobiomu.

 Jeśli ten system zawodzi, to najczęściej na skutek czynników takich jak patogeny (pasożyty), zalegające złogi, toksyny, kamienie, niewłaściwe odżywianie, brak ruchu i stres.

Usunięcie tych problemów jest często możliwe prostymi metodami, bez ingerencji w organizm i terapii farmakologicznych. Każdy przypadek jest jednak indywidualny i wymaga skrupulatnych poszukiwań i rozważań.

Ważna jest nie tyle choroba, ale przyczyny tkwiące w organizmie, które pozwoliły na jej rozwój. Oddziałujemy na przyczynę, a nie na objawy schorzeń, co jest najskuteczniejszym sposobem na poprawę stanu zdrowia.

Medycyna naturalna

Proces terapeutyczny realizujemy kompleksowo począwszy od diagnozy przyczyn chorób i dolegliwości, po zabiegi przywracające zdrowie i właściwą homeostazę w organizmie. W prowadzonych terapiach oddziałujemy na organizm stosując szerokie spektrum zabiegów, a także leki, zioła, homeopatię, suplementy, poprzez właściwy dobór diety i rodzaj aktywności fizycznej, oraz rozpoznając czynniki psychosomatyczne.

W swojej działalności dużą uwagę poświęcamy także edukacji i profilaktyce prozdrowotnej.

W naszym centrum kompleksowo zajmiemy się Twoim zdrowiem, poczynając od diagnozy problemów i zagrożeń zdrowotnych, po realizację niezbędnych zabiegów terapeutycznych.

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z doświadczenia
i wiedzy naszych specjalistów.

 

 

 

Berta i Marcin Rogus


 

 

2.jpg

Najlepszy ośrodek medycyny naturalnej

bottom of page