top of page
Małgorzata_Rakowska.jpg
dr n. med. Małgorzata Rakowska 

Jest fizjoterapeutką i terapeutką manualną i od ponad 22 lat pomaga pacjentom w pozbywaniu się ostrego i chronicznego bólu. Wyróżnia ją wysoka umiejętność pracy z ciałem, pacjenci cenią ją za wnikliwie prowadzoną rozmowę podczas wywiadu, szukanie rzeczywistych przyczyn dolegliwości oraz skuteczność terapeutyczną.

 

Nie oferuje cudownych uzdrowień ale może zagwarantować metodę, która działa bardzo efektywnie pod warunkiem właściwego zaangażowania się pacjenta w proces terapii.

Przez 15 lat prowadziła praktykę w klinice w Zakopanem. Aktualnie wróciła do rodzinnego Poznania aby pomagać chorym z dysfunkcja narządu ruchu. Jest autorką książki i płyt z ćwiczeniami.

"Odczuwasz przewlekły ból kręgosłupa lub innych części ciała ? Szukasz pomocy, która naprawdę przyniesie efekt? Zapraszamy na sesję konsultacyjną: wysłuchanie historii chorób, analiza badań, badanie fizjoterapeutyczne, zabieg terapii manualnej, ustalenie programu ćwiczeń, "Szkoła autoterapii " trening oddechu, techniki redukujące wpływ stresu, ćwiczenia przeciwbólowe

 

bottom of page