Turnus Usuwanie pasożytów - 6 dni
 
cena - 2 480 zł

NOCLEG I DIETA:

 • 5 x nocleg

 • oczyszczająca, przeciwpasożytnicza dieta sokowa (warzywno - owocowa)

 

PAKIET ZABIEGÓW:

 • badanie diagnostyczne Skan3D/ Vega Test (info o badaniu) 

 • 5 zabiegów hydrokolonoterapii (info o zabiegu

 • ziołowa terapia przeciwpasożytnicza

 • 10 zabiegów usuwania patogenów metodą biorezonansu (info o zabiegu) 

 • 3 zabiegi masażu - drenażu limfatycznego


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

 • nieograniczone dostęp do  kompleksu ogrodowego SPA: sauna fińska, altana, leżaki

 • dostęp do wspólnego salonu z kominkiem oraz kuchnią i jadalnią

 • internet bezprzewodowy

 • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

 • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

 • Możliwość wypożyczenia rowerów  w cenie 20 zł/godz.

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z recepcją spa pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

 

W naszym ośrodku w uzdrowiskowym kurorcie Busko-Zdrój, oferujemy Państwu zakwaterowanie oraz szeroką ofertę zabiegów terapeutycznych.

 

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji kameralne 1 i 2 - osobowe pokoje. W przestronnym, nastrojowym ogrodzie znajduje się zewnętrzna sauna  z prysznicem, altana i kameralne miejsca do wypoczynku, ćwiczeń, medytacji.

 

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Nasz ośrodek znajduje się 1,4 km od centrum miasta i strefy uzdrowiskowej przy trasie w kierunku Kielc.

Turnus ma na celu przeprowadzenie pełnej diagnostyki w zakresie obciążeń patogennych organizmu, oraz intensywną terapię oczyszczającą przy pomocy zestawu ziół przeciwapasożytniczych, odpowiednio skomponowanej diety sokowej oraz terapii biorezonansowej. To skuteczny i szybki  sposób na usunięcie z organizmu posożytów, które są przyczyną wielu problemów zdrowotnych, zaburzeń pracy układu pokarmowego, złego samopoczucia, obniżenia nastroju, braku koncentracji, braku odporności i pogorszenia wielu innych istotnych parametrów zdrowotnych.

 

Terapia jest połączeniem postnej terapii sokowej opartej o świeżo wyciskane soki oraz koktajle owocowo - warzywne wzbogaconej o odpowiednio dobraną kompozycją ziół przeciwpasożytniczych w formie nalewek lub naparów. Zasadnicze znaczenie ma tutaj terapia biorezonansowa, która bezpośrednio usuwa zdefinowane podczas badania diagnostycznego patogeny z grupy pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów i pierwotniaków. W procesie tym niezbędne jest wykonanie cyklu zabiegów hydrokolonoterapii - głębokiego płukania jelita grubego, który działa oczyszczająco na układ pokarmowy oraz usuwa z organizmu toksyny będące efektem ubocznym intensywnej terapii biorezonansowej. Dodatkowo wykonujemy zabiegi drenażu limfatycznego stymulując proces oczyszczania organizmu.

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organiźmie, jak odpowiednio się odżywiać, jakie substancje pokarmowe uzupełniać, jak postępować dalej po turnusie w zakresie profilaktyki i przeciwdziałania reinfekcji pasożytniczej.

 

Oczyszczanie organizmu z posożytów jest nieodłączną częścią naturalnych terapii leczniczych i bardzo skuteczną metodą profilaktyki zdrowotnej, która może przynieść znakomite rezultaty w zachowaniu dobrego zdrowia.