Turnus odchudzający - 13 dni
 
cena - 3 150 zł

NOCLEG I DIETA:

 • 12 x nocleg

 • odchudzająca, niskokaloryczna dieta (500 kcal)

 

PAKIET ZABIEGÓW:

 • badanie parametrów i składu ciała Quantum

 • 5 zabiegów hydrokolonoterapii (info o zabiegu

 • 12 treningów / zajęć sportowych

 • 6 masaży - drenaż limfatyczny / bańka chińska


DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • szlafrok i ręczniki w trakcie pobytu

 • nieograniczone dostęp do  kompleksu ogrodowego SPA: sauna fińska, altana, leżaki

 • dostęp do wspólnego salonu z kominkiem oraz kuchnią i jadalnią

 • internet bezprzewodowy

 • bezpłatny parking


PROPONUJEMY RÓWIEŻ DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

 • Nordic Walking – wypożyczenie kijków bezpłatnie

 • Możliwość wypożyczenia rowerów  w cenie 20 zł/godz.

 

 

W celu rezerwacji terminu turnusu prosimy o kontakt z recepcją spa pod
nr telefonu +48 601 091 910  lub e-mail: kontakt@med-bertarogus.pl


Można także zarezerwować turnus przez formularz kontaktowy:

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Centrum Medycyny Naturalnej

BERTA ROGUS

Spa & Wellness 

 

W naszym ośrodku w uzdrowiskowym kurorcie Busko-Zdrój, oferujemy Państwu zakwaterowanie oraz szeroką ofertę zabiegów terapeutycznych.

 

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji kameralne 1 i 2 - osobowe pokoje. W przestronnym, nastrojowym ogrodzie znajduje się zewnętrzna sauna  z prysznicem, altana i kameralne miejsca do wypoczynku, ćwiczeń, medytacji.

 

Nasze centrum to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów i terapii, to także czas refleksji i koncentracji na własnym zdrowiu, spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń z ciekawymi ludźmi. To miejsce, w którym nabierzesz sił fizycznych i duchowych.

 

Podczas pobytu na turnusach oferujemy szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, które dobieramy zgodnie z charakterem turnusu oraz indywidualnymi potrzebami każdej osoby.

 

Nasz ośrodek znajduje się 1,4 km od centrum miasta i strefy uzdrowiskowej przy trasie w kierunku Kielc.

Turnus ma na celu redukcję wagi oraz przeprowadzenie diagnostyki organizmu w zakresie zaburzeń pracy systemu pokarmowego oraz metabolizmu pokarmów.  Terapię realizujemy przy pomocy odpowiednio skomponowanej niskokalorycznej diety, zabiegów hydrokolonoterapii, trenigów oraz zabiegów masażu. To skuteczny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów oraz wypracowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

 

Terapia jest połączeniem specjalnie dobranej niskokalorycznej diety opartej głównie o świeżo wyciskane soki oraz koktajle owocowo - warzywne wzbogaconej niewielkimi porcjami posiłków mięsnych i węglowodanych. Zasadnicze znaczenie podczas turnusu ma cykl zabiegów hydrokolonoterapii, których zadaniem jest oczyszczenie układu pokarmowego ze złogów i zanieczyszczeń, pobudzenie metabolizmu oraz perystaltyki jelit, a także odtworzenie pawidłowej flory bakteryjnej. Cykl zabiegów masażu bańką chińską poprawia kondycję skóry, która przy redukcji wagi ma tendencję do wiodczenia, natomias drenaż limfatyczny usprawinia krążenie chłonki, redukcję obrzęków oraz usuwanie z organizmu uwalnianych podczas terapii toksyn. Podczas turnusu realizujemy cykl trenigów fizycznych, w formie ćwiczeń, nordic walking, wyjazdów rowerowych, biegania - czyli ćwiczeń aerobowych, które pobudzają spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiają parametry układu krążenia. 

 

Podczas turnusu dowiesz się ponadto, jakie niedobory i dysfunkcje występują w Twoim organiźmie, jakie zasady prawidłowego odżywiania wdrożyć po zakończeniu turnusu, aby uzyskane efekty terapii były trwałe i nie nastąpił ponowny wzrost wagi ciała.